home
oferta
galeria
gielda
kontakt
 
 

Pokrycia posadzkowe DeLaval
Bezpieczne, higieniczne i trwałe
Pokrycia firmy DeLaval na podłogi, ściany i stoły paszowe sprawiają, że powierzchnie są higieniczne i trwałe, łatwe do wyczyszczenia i dezynfekcji, a poza tym nie są śliskie. Pokrycia te pozwalają na niwelowanie spadków i uszkodzeń. Właściwie wykonane powierzchnie gwarantują estetykę i bezpieczeństwo.


Pokrycia posadzkowe do hal udojowych
Pokrycie posadzkowe z piaskiem zwiększa poczucie bezpieczeństwa i komfort zwierząt przebywających w hali udojowej. Krowy nie ślizgają się na mokrej podłodze, zachowują się spokojnie i są mniej narażone na uraz.

Pokrycie posadzkowe na stoły paszowe i do silosów
Oferują użytkownikowi higieniczne, odporne na kwasy, nieśliskie powierzchnie, bezpieczne i wygodne dla obsługi i zwierząt.

Pokrycia posadzkowe na podłogę w zlewni mleka
Pokrycia są łatwe do sprzątania i bezpieczne. Odporna na kwasy i zużycie mechaniczne podłoga z posadzką DeLaval jest w porównaniu z tradycyjnymi pokryciami podłogowymi znacznie trwalsza. Podłoga pokryta posadzką DeLavał jest gładka - nie ma w niej szczelin i pęknięć, w których mogą gromadzić się bakterie.

Pokrycie posadzkowe na ściany
Wykonanie ścian przy użyciu pokryć DeLaval sprawia, że staja się one łatwe do mycia, co oszczędza czas i wysiłek.

powrót do głównego działu oferty

FOTO

pokrycia do hal udojowych
oraz na stoły paszowe
i do silosów

pokrycia na podłogę
w zlewni mleka

 

powrot
"Chłodrol-bis" Henryk Piszczyński ul. 25 Stycznia 23, 62-080 Tarnowo Podgórne tel./fax 061 814 71 39 tel. 061 814 64 49 e-mail info@chlodrol-bis.pl
HOSTING I REALIZACJA Rag Jakub Marchlewski